Contact Molenwerf

Dynamica onderwijs locatie Molenwerf (MOW)

Molenwerf 1C 1541 WR Koog aan de Zaan
Telefoon: 075-6166459
administratie: Carla Timmerman
c.timmerman@zaanprimair.nl
administratie.mow@dynamicaxl.nl
directie: Bob Vloedbeld
b.vloedbeld@zaanprimair.nl
adjunct-directeur: Anousjka Langereis
a.langereis@zaanprimair.nl
zorgcoördinatoren: Lottie Kruidenberg, Evelien Maassen & Kelly Catney
Lottie Kruidenberg: l.kruidenberg@zaanprimair.nl
Evelien Maassen: e.maassen@zaanprimair.nl
Kelly Catney: k.catney@zaanprimair.nl
intern contactpersoon (vertrouwenspersoon): Rachel Jessurun
r.jesserun@zaanprimair.nl
stagecoördinator: Hanni de Jong
h.stokker@zaanprimair.nl

Dynamica onderwijs locatie Molenwerf

Neem contact op

5 + 2 =