Contact Dynamica Noordsterweg

Aanmelden nieuwe leerlingen:

Adjunct-directeur: Claudia Schijffelen
c.schijffelen@zaanprimair.nl 

 

Dynamica locatie Noordsterweg

Dynamica openbaar gespecialiseerd en speciaal basisonderwijs

Noordsterweg 2
1521 JS Wormerveer
Tel: 075-6171936

 

Satellietlocaties: 

Dynamica locatie obs de Gouw
Noorderven 6
1504 AL Zaandam
Tel: 0636235050 (voor schooltijd en na schooltijd)
Tel: 0756164830 (onder schooltijd)

Dynamica locatie obs de Lindenboom
Raadhuisstraat 57
1541 JB Koog aan de Zaan
Tel: 0640320510

Administratie: Miranda Dekker en Annemieke van Elk 
administratie.nsw@dynamicaonderwijs.nl
Directeur: Ron Velzeboer
r.velzeboer@zaanprimair.nl
Adjunct-directeur: Claudia Schijffelen
c.schijffelen@zaanprimair.nl 

Zorgcoördinatoren: 

SBO: Sara Beugeling, Karin Teunizen en Sabine Heijne
s.beugeling@zaanprimair.nl
k.teunizen@zaanprimair.nl 
s.heijne@zaanprimair.nl

SO: Linda Mantel en Sabine Heijne
l.mantel@zaanprimair.nl
s.heijne@zaanprimair.nl

Vertrouwenspersonen: Vivian Bleij, Jade Mantel en Cherilyn Vlasman
v.bleij@zaanprimair.nl
j.mantel@zaanprimair.nl
c.vlasman@zaanprimair.nl
ICT-coördinator/Icoach: 
ict.nsw@dynamicaonderwijs.nl  

 

Noordsterweg 2

Neem contact op

10 + 3 =