Contact Dynamica Noordsterweg

Dynamica locatie Noordsterweg
Dynamica openbaar gespecialiseerd en speciaal basisonderwijs
Noordsterweg 2
1521 JS Wormerveer
Tel: 075-6171936 (oud telefoonnummer locatie TJL: 075-6176468 werkt tot juli 2023)

 

Dynamica locatie obs de Gouw
Noorderven 6
1504 AL Zaandam
Tel: 0636235050 (voor schooltijd en na schooltijd) 
Tel: 0756164830 (onder schooltijd)

Dynamica locatie obs de Lindenboom
Raadhuisstraat 57
1541 JB Koog aan de Zaan
Tel: 0640320510

Administratie: Miranda Dekker en Annemieke van Elk 
administratie.nsw@dynamicaonderwijs.nl
Directeur: Matthieu van Wijhe
directie.nsw@dynamicaonderwijs.nl
Adjunct-directeur: Nadine Sikkes
adjunct.nsw@dynamicaonderwijs.nl 

Zorgcoördinatoren: Sara Beugeling, Linda Mantel en Karin Teunizen

SBO:
s.beugeling@zaanprimair.nl
k.teunizen@zaanprimair.nl
SO:
l.mantel@zaanprimair.nl

Vertrouwenspersonen: Vivian Bleij, Claudia Schijffelen, Jade Mantel en Cherilyn Vlasman
v.bleij@zaanprimair.nl
c.schijffelen@zaanprimair.nl
j.mantel@zaanprimair.nl
c.vlasman@zaanprimair.nl
ICT-coördinator/Icoach: Nienke Heurter
ict.nsw@dynamicaonderwijs.nl  

 

Noordsterweg 2

Neem contact op

5 + 5 =